Představení

Ze zkušenosti vím, že je velmi důležité vědět, komu své dítě svěřujete, a proto mi dovolte, abych se představila. Jmenuji se Simona Černá a jsem majitelkou malé firmy, která Vám zajistí hlídání toho nejcennějšího, co máte.

Maturovala jsem na střední zdravotní škole, obor zubní laborant. Později jsem absolvovala zkoušky z červeného kříže a další část svých zkušeností jsem nasbírala v FOD Klokánek. Ve svém rodinném životě vychovávám dvě svoje děti, které již studují na středních školách. Nyní po zkušenostech s výchovou u svých dětí jsem se rozhodla pomáhat rodičům, kteří nemohou býti se svými zlatíčky doma. Hlídám v novém domku v rodinném prostředí s velikou zahradou. Pro děti je zde vše vybavené, a proto mi dovolte, abych Vám nabídla své služby.

Vybavení našeho koutku

Velká zahrada je u nás samozřejmostí, proto můžeme vašim dětem nabídnout širkou škálu venkovních aktivit.
Máme prolézačky a skluzavky, jak pro malé tak i pro velké, mezi ně patří např.: Housenka nebo kombinovaná skluzavka s prolézačkou v jednom – Dinosaurus.
Na zahradě se nachází i plně vybavený zahradní domek. Náš koutek se nachází v klidné lokalitě Hostivic, s dětmi chodíme na procházky do přírody a do míst, kde nejezdí auta – Bezpečnost a spokojenost vašeho dítěte je pro nás prioritou.
Máme také k dispozici kočárky, krmící židle, kuchyňku a další.

Pokud dítě něco zničí (nábytek či hračku) rodiče budou včas informováni a jsou povinni rozbitou věc uhradit, nebo nahradit novou či podobnou.

S radostí uvítáme, kdyby nám rodiče věnovali již nepotřebné hračky.

Co by děti měly mít s sebou?

Děti při nástupu do Opiček potřebují:

  • Jedno náhradní převlečení
  • Bačkůrky
  • Krém proti sluníčku
  • Vlastní hygienu, plenky, masti, krémy, vše co je potřeba.
  • Vlhčené ubrousky, které prosím průběžně doplňovat s dalšími návštěvami.


Dbejte prosím na to, že jsme značnou část dne venku
, proto je potřeba spíše oblečení na zahradu, které se může zašpinit při pobytu venku. V zimě prosíme, aby byly děti teple oblečené, ačkoliv tu máme svoji zásobu teplého oblečení, tak nemusí vyjít na všechny.

Další služby, které můžeme nabídnout

  • Hlídání dětí u klientů doma

    Časově se se snažíme klientům co nejvíce přizpůsobit, ale preferujeme odpolední a večerní hodiny. Je možné hlídání dětí i o víkendech. Pokud je potřeba, postaráme se i o domácnost – žehlení prádla a drobnější úklid. Preferujeme hlídání dětí v Hostivici a v jejím blízkém okolí. Vše po telefonické dohodě či e-mailu. Cena viz ceník

  • Nabízím také krejčovské práce

Úpravy a Opravy nejen oděvů, Hostivice