Nově v naší nabídce i kosmetika AVON!
Od října 2015 zahajujeme spolupráci s Kadeřnictvím Jeneč podívejte se do Aktualit na ukázky jejich úžasné práce a kontaktní údaje!

Hlídání dětí u klientů

Časově se se snažíme klientům co nejvíce přizpůsobit, ale preferujeme odpolední a večerní hodiny. Je možné hlídání dětí i o víkendech. Pokud je potřeba, postaráme se i o domácnost - žehlení prádla a drobnější úklid. Preferujeme hlídání dětí v Hostivici a v jejím blízkém okolí. Vše po telefonické dohodě či e-mailu. Cena viz záložka "Ceník"

Představení

Ze zkušenosti vím, že je velmi důležité vědět, komu své dítě svěřujete, a proto mi dovolte, abych se představila. Jmenuji se Simona Černá a jsem majitelkou malé firmy, která Vám zajistí hlídání toho nejcennějšího, co máte.

Maturovala jsem na střední zdravotní škole, obor zubní laborant. Později jsem absolvovala zkoušky z červeného kříže a další část svých zkušeností jsem nasbírala v FOD Klokánek. Ve svém rodinném životě vychovávám dvě svoje děti, které již studují na středních školách. Nyní po zkušenostech s výchovou u svých dětí jsem se rozhodla pomáhat rodičům, kteří nemohou býti se svými zlatíčky doma. Hlídám v novém domku v rodinném prostředí s velikou zahradou. Pro děti je zde vše vybavené, a proto mi dovolte, abych Vám nabídla své služby.


Program pro děti

Program je průběžně upravován dle potřeb dětí.

 

Vybavení

Pro děti jsou tu připraveny dvě plastové skluzavky plus pro nejmenší nová skluzavka HRAD, spousta motorek pro dvouleté, hračky na písek, velká zahrada a právě se dokončil i zbrusu nový domeček. K dispozici jsou tu i kočárky a krmící židle. V letních teplých dnech používáme bazén a brouzdaliště. V současné době se ještě připravuje i lanové centrum a přibyly nám dva nové kočárky!

Pokud dítě něco zničí (nábytek či hračku) rodiče budou včas informováni a jsou povinni rozbitou věc uhradit, nebo nahradit novou či podobnou.

S radostí uvítáme, kdyby nám rodiče věnovali již nepotřebné hračky.

Prosíme, aby byly děti teple oblečené. Sice tu máme náhradní oblečení k dispozici, ale ne pro všechny děti.


Co by děti měly mít sebou?

Děti při nástupu do Opiček potřebují : jedno náhradní převlečení, bačkůrky, svůj hrneček a vlhčené ubrousky. K dipozici máme kočárky pro ty, co je ještě potřebují.

Dbejte na to, že jsme skoro celý den venku, a proto vyžadujeme spíše oblečení na zahradu, které se může zašpinit při pobytu venkuLokalita

Nacházíme se v klidné lokalitě Hostivice. Chodíme na procházky do přírody a do míst, kde nejezdí auta.


Fotky

Pokud by někteří z rodičů měli zájem, mohu (např. při oslavě narozenin) dítě vyfotit a fotky poslat e-mailem.

 

Šití a opravy oděvů

Se šitím a úpravami oděvů se může na nás obrátit kdokoliv. Je to náš koníček a na všem se domluvíme :-)